پروژه تجاری محمدیه(مروارید)

موقعیت : قزوین- شهر محمدیه- بر میدان امام حسین(ع)- محل پارکینگ ضلع جنوبی مسجد جامع شهر محمدیه زیر بنای تقریبی : 46600 مترمربع

 
 

مجتمع تفریحی تجاری مروارید محمدیه

این پروژه در زمینی بمساحت حدود 9200 مترمربع با زیربنایی در حدود 47000 مترمربع در شهر محمدیه(زیباشهر) واقع شده است و براساس برآورد اولیه حجم سرمایه گذاری در ساخت پروژه، ششصد و نود و هفت میلیارد ریال خواهد بود.

از مهمترین مزایای پروژه، قرار گرفتن در مرکز تجاری شهر محمدیه و امکان دسترسی به اتوبان تهران - قزوین می باشد.

این مجتمع تجاری دارای امکانات رفاهی، تفریحی، ورزشی، فرهنگی و گردشگری مناسب همچون هایپرمارکت، شهربازی، رستوران، فودکورت و سالن های سینما میباشد و با دارا بودن حدود 500  واحد پارکینگ مسقف تسهیلات ویژه‏ای را برای بازدیدکنندگان فراهم خواهد ساخت.

جهت اجرای عملیات پروژه در ابتدا با شرکت نوسازان شهر تهران مذاکرات لازم انجام گرفته و پس از امضای قرارداد ، شرکت مذکور اقدام به اجرای فنداسیون بخش تجاری پروژه نمود. پس از این مرحله و بدلیل بروز برخی تغییرات در مدیریت داخلی شرکت نوسازان، طی صورتجلسه ای پروژه از این شرکت تحویل گرفته شد و شرکت عمران و سازندگی راساً اقدام به ادامه فرآیند ساخت پروژه نمود.

در حال حاضر پروژه در مرحله اجرای اسکلت بتنی می باشد و دارای 13 درصد پیشرفت فیزیکی است.

بمنظور بازاریابی و تبلیغات فروش پروژه، قراردادی با شرکت مدیریت آرمانی طرح و بازار منعقد شده و تاکنون طی چهار مرحله پیش فروش، حدود 7 درصد از واحدهای تجاری آن فروخته شده است.

در راستای تامین منابع مالی مبلغ 62 میلیارد ریال وام  از بانک تجارت دریافت شده است و طبق قراردادهای منعقده 67 میلیارد ریال پیش فروش پروژه انجام شده که بابت آن 16 میلیارد ریال دریافت گردیده است و تاکنون مبلغی حدود 76میلیارد ریال در پروژه هزینه شده و روند ادامه عملیات اجرایی درحال پیگیری است.