پروژه تجاری محمدیه(مروارید)

موقعیت : قزوین- شهر محمدیه- بر میدان امام حسین(ع)- محل پارکینگ ضلع جنوبی مسجد جامع شهر محمدیه زیر بنای تقریبی : 46600 مترمربع

 
 

مجتمع تفریحی تجاری مروارید محمدیه

این پروژه در زمینی بمساحت حدود 9200 مترمربع با زیربنایی در حدود 47000 مترمربع در شهر محمدیه(زیباشهر) واقع شده است و براساس برآورد اولیه حجم سرمایه گذاری در ساخت پروژه، ششصد و نود و هفت میلیارد ریال خواهد بود.

از مهمترین مزایای پروژه، قرار گرفتن در مرکز تجاری شهر محمدیه و امکان دسترسی به اتوبان تهران - قزوین می باشد.

این مجتمع تجاری دارای امکانات رفاهی، تفریحی، ورزشی، فرهنگی و گردشگری مناسب همچون هایپرمارکت، شهربازی، رستوران، فودکورت و سالن های سینما میباشد و با دارا بودن حدود 500  واحد پارکینگ مسقف تسهیلات ویژه‏ای را برای بازدیدکنندگان فراهم خواهد ساخت.

جهت اجرای عملیات پروژه در ابتدا با شرکت نوسازان شهر تهران مذاکرات لازم انجام گرفته و پس از امضای قرارداد ، شرکت مذکور اقدام به اجرای فنداسیون بخش تجاری پروژه نمود. پس از این مرحله و بدلیل بروز برخی تغییرات در مدیریت داخلی شرکت نوسازان، طی صورتجلسه ای پروژه از این شرکت تحویل گرفته شد و شرکت عمران و سازندگی راساً اقدام به ادامه فرآیند ساخت پروژه نمود.

در حال حاضر پروژه در مرحله اجرای اسکلت بتنی وتیغه بندی می باشد و دارای 20 درصد پیشرفت فیزیکی است.

بمنظور بازاریابی و تبلیغات فروش پروژه، قراردادی با شرکت مدیریت آرمانی طرح و بازار منعقد شده و تاکنون طی 7مرحله پیش فروش، حدود 30 درصد از واحدهای تجاری آن فروخته شده است.(90واحد از300واحدتجاری فروخته شده است)

در راستای تامین منابع مالی مبلغ 62 میلیارد ریال وام  از بانک تجارت دریافت شده است و طبق قراردادهای منعقده 121 میلیارد ریال پیش فروش پروژه انجام شده که بابت آن 27 میلیارد ریال دریافت گردیده است و تاکنون مبلغی حدود 76میلیارد ریال در پروژه هزینه شده و روند ادامه عملیات اجرایی درحال پیگیری است.